Media donoszą, że młodsza siostra księżnej Cambridge, Pippa Middleton, spodziewa się drugiego dziecka. 37-letnia Pippa i jej mąż James Matthews (45 lat) już wychowują swojego dwuletniego syna Arthura. Wkrótce urodzi się jego brat lub siostra.

Małgorzata Rozenek kupuje nowy dom. Obecny jest dla niej zdecydowanie za mały

„Pippa i James są zachwyceni, to fantastyczna wiadomość w tak trudnym roku”, mówi informator, pisze Daily Mail.

Pippa Middleton jest w drugiej ciąży

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Agnieszka Kaczorowska pokazała się w domowej piżamie. Ta odzież prawie nic nie zakrywa

Para nie wyraziła jeszcze oficjalnie żadnych komentarzy. Starsza siostra Pippy, księżna Kate ma troje dzieci - księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Nic dziwnego, że Pippa zdecydowała się również urodzić kolejne dziecko, ponieważ obie siostry dorastały w dużej rodzinie. Kate i Pippa mają również młodszego brata, Jamesa.

Gwiazda Instagrama chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Na przemianie swojego wyglądu 23-latka zyskiwała coraz większą popularność w internecie, co nie spodobało się tamtejszej władzy. Na początku października 2019 r. Tabar trafiła z tego powodu do aresztu w Iranie. "Zombie Angelina" została oskarżona między innymi o podżeganie do przemocy, bluźnierstwo, zdobywanie dochodów w niewłaściwy sposób i zachęcanie młodzieży do deprawacji. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com