Święta nie dla wszystkich okazały się radosnymi. Świąteczne nabożeństwo w kościele w Carlepont na północy Francji skończyło się koszmarem. Pod czas mszy świętej ludzi zaczęli odczuwać silne bóły w głowie i nudności. Natychmiast była wyzwana karetka, która dostarczyła osób do szpitali, m.in. w Lille i Compiegne. Przyczyną złego poczucia stało zatrucie tlenkiem węgla.

Masowe zatrucie w kościele

Dwie osoby mieli poważniejszy stan i ich było dostarczono do specjalistycznych klinik. Na razie czują siebie lepiej i żadny czynnik nie zagraża ich życiu.

Sławne pary, które rozstały się w 2019 roku

zatrucie pod czas mszy

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Jeszcze nie zostało do końca wiadomo, z jakich powodów ulatniania się czad w kościele w Carlepont. Tlenek węgla to jest prawdziwy cichy zabójca. Bezbarwny, trujący i bezwonny. Lżejszy od powietrza, od czego człowiek może całkowicie nie czuć zapachu, pod czas, gdy gaz już wtłania się do organizmu. We Francji co roku umiera 400 osób od trucia gazem, natomiast w Polsce zaczynając od 2000 roku umiera blisko 300-400 osób co roku.

Izabela Janachowska w Dubaju. Jej luksusowy odpoczynek kosztował sporą sumę

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Adam Małysz nie jest katolikiem, ale obchodzi Boże Narodzenie.  Adam Małysz był swego czasu niezastąpionym skoczkiem narciarskim, którego kochała cała Polska. Jednak mało kto wie, że jest on luteraninem. Co ciekawe, jego żona jest katoliczką, więc z tej okazji para wzięła ślub ekumeniczny. Ich córka zaś jest ochrzczona zgodnie z sakramentem katolickim. Rodzina całkowicie dogaduje się w kwestii wiary i ich odmienność nie jest dla nich problemem.

Martyna Gliwińska pokazała swój ciążowy brzuszek. Polska tancerka i blogerka Martyna Gliwińska otrzymała swoją popularność po tym, jak zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukem. On jest polskim piłkarzem i mężem Anny Przybylskiej, zmarłej w 2014 roku. Gliwińska często była zauważana ze sportowcem, a on w swoje czasy powiedział, że do końca nie zna, kim dla niego jest Martyna Gliwińska, dziewczyna czy przyjaciółką?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com