Izabela Janachowska wraz ze swoim mężem Krzysztofem Jabłońskim i 8 miesięcznym synem tegoroczne święta Bożego Narodzenia postanowili spędzić w Dubaju. Małżeństwo zatrzymało się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli płacąc za noc 7 tysięcy złotych.

Poska tancerka Izabela Janachowska spróbowała nową dietę. Wygląda super!

Pięciogwiazdkowy hotel Mandarin Oriental Jumeira słynie nie tylko ze wspaniałej lokalizacji tuż nad zatoką perską, ale przede wszystkim z luksusowych wnętrz i niesamowitych widoków na panoramę miasta.

Izabela Janachowska nie ukrywa, że pogodzenie obowiązków zawodowych z byciem mamą nie należy do najłatwiejszych. Często za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych dzieli się z fanami swoimi rozterkami i pokazuje codzienne życie nie idealizując przy tym macierzyństwa. 

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

W zeszłym roku przy okazji świąt Bozego Narodzenia Izabela nagrała odcinek, w którym pokazuje jak przystroiła swój dom na przyjazd gości. W tym roku razem z mężem postanowiła spędzić Boże Narodzenie inaczej.

Jak wspólnie uważają Dubaj jest ich miejscem na ziemi i to tutaj razem z Christopherem postanowili celebrować święta.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com