Polska tancerka i blogerka Martyna Gliwińska otrzymała swoją popularność po tym, jak zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukem. On jest polskim piłkarzem i mężem Anny Przybylskiej, zmarłej w 2014 roku. Gliwińska często była zauważana ze sportowcem, a on w swoje czasy powiedział, że do końca nie zna, kim dla niego jest Martyna Gliwińska, dziewczyna czy przyjaciółką? Związek również komentowała matka Przybylskiej, która nie chciała, aby ojciec jej wnuków był z Gliwińską.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Teraz patrzymy, jak Martyna pokazuje swoją ciążę i co jeszcze bardziej za kilka tygodni musi już narodzić dziecko. O jej stanu błogosławionym stało wiadomo jeszcze w listopadzie. Natomiast tancerka twierdziła, że sam Jarosław Bieniuk nie wspiera ją w ten ważny dla niej moment. Powodem tego stała jego mama, która nie do końca była radosna od ciąży Gliwińskiej.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała świąteczne zdjęcie

Martyna Gliwińska w swoim Instagram podzieliła się zdjęciem, gdzie bardzo dobrze widać jej okrągłe formy. Ona stoi przed świąteczną choinką. Ubrana w czarną, ciasną sukienkę, co bardzo dobrze pokazuje nam jej brzuch. Dziecko musi przyjść na początku 2020 roku, więc zostało nie tak długo czasu.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Martyna Gliwińska pokazuje swoja ciąże

"Kolacja wigilijna jak widać była u mnie syta" - podpisała blogerka. 

Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk. 

Pierwsza świąteczna msza królewskich dzieci

Tak samo czytaj o tym, jak Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy. Katarzyna Warnke wspólnie z Piotrem Stramowskim zostali rodzicami we wrześniu. Para ukrywała wesołą nowinę aż do czasu pokazu marki MMC, kiedy to wspólnie pojawili się na wybiegu. Była to świetna okazja dla aktorki do pochwalenia się ciążowym brzuchem i rozwiania plotek. 

Agnieszka Kaczorowska pokazała świąteczne zdjęcie w nowym domu. Czytaj więcej o tym w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com