Księżna Kate i księcia William każdy rok obchodzą Boże Narodzenie zgodnie ze swoimi znanymi tradycjami. Świąteczna msza nie bez wyjątku jest jednym z głównych zasad w królewskiej rodzinie. Na ten raz para wzięła ze sobą swoich ukochanych dzieci: książę George i księżniczka Charlotte.

Agnieszka Kaczorowska pokazała świąteczne zdjęcie w nowym domu

Kate Middleton wraz ze wszystkimi członkami królewskiej rodziny uczestniczyła w msze, która jest odprawiana w kościele św. Marii Magdaleny. Księżna wyglądała bardzo zjawiskowo. Na niej był długi, szary płaszczyk oprawiony futrem na rękawach i obol szyi. Do tego dopasowała butelkowozielonowy toczek z ozdobnym kwiatem po prawej stronie. Lekki makijaż i delikatne kolczyki, który zrobili jej obraz piękniejszym. Ale co najbardziej pasowało do jej sylwetki, to jej uśmiech, który nie znikał z jej ust przez całe wydarzenie.

Kate Middleton z Charlotte

Kate Middleton

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

Królewska rodzina

Poza tym, że Kate Middleton jak zawsze wyglądała elegancko, poszczególna uwagę było zwrócono na dwójke dzieci: George i Charlotte. Księżniczka miała na sobie cudowny zielony płaszczyk, a książę marynarce i zaprasowanych w kant spodniach. Ze swoimi rodzicami one przeszli niewielką odległość od Sandringham House do kościoła św. Marii Magdaleny.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała świąteczne zdjęcie

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak o świąteczneh kartki Megan Markle i księża Harry.  Meghan Markle, książę Harry i mały Archie szykują się na święta. W tym roku rodzina zdecydowała się na to, aby obchodzić święta w Kanadzie. Właśnie w tym miejscu Meghan wcześniej pracowała i mieszkała. Z okazji świąt królewska rodzina postanowiła zrobić świąteczną kartkę. Do tego nikt jeszcze nie robił kartki w takim stylu. Wygląda to bardzo nowocześnie! Na zdjęciu głównym bohaterem jest mały Archie. Widać, że chłopczyk konkretne spojrzenie. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com