Agnieszka Starak-Woźniak znalazła dla siebie idealnie miejsce odpoczynku, to góry. Tam ona zbiera się z myślami i odnawia swój organizm do swojej nowej pracy. W swoim Instagram gwiazda opublikowała selfi z Podhalu. Na zdjęciu widać przepiękne góry, które ukryte śniegiem. Prezenterka złożyła świąteczne życzenia dla swoich fanów:


"Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem"

Agnieszka Woźniak-Starak

Najstarsze małżeństwo na świecie

Wcześniej polska prezenterka udzieliła wywiadu z Dorotą Wellman w programie Dzień Dobry TVN, gdzie szczere podzieliła się tym, jak mieszka po śmierci swojego męża Piotra. Po tym strasznym wydarzeniu Agnieszka zdecydowała na to, aby więcej nie prowadzić programy rozrywkowe.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

"Chyba do takiego świata nie chcę wracać. I tak jak na początku w ogóle myślałam, że nie chcę wracać do tego świata, i myślałam, żeby zmienić ten mój świat. Żeby nauczyć się żyć na nowo, to muszę wszystko zmienić. Miałam nawet taki pomysł, że wyjeżdżam na parę miesięcy na Podhale i moi Górale mnie do tego bardzo mocno zachęcali. Znaleźli mi cudowny dom, wszystko było przygotowane, ale potem tutaj zaczęło się dużo dziać. (…) Teraz chciałabym robić wiele rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś taki początek. Nie chcę już wracać do tego, co było. Chciałabym robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są jeszcze przede mną. Myślę, że ten 2020 rok będzie taki, który da mi wiele odpowiedzi na wiele pytań"

Polska prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak

Edyta Górniak po raz kolejny pokazała się na nago

Od Nowego Roku Agnieszka zacznie swoją prace w newonce.radio, gdzie będzie poruszać tematy kobiece. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com