Piękna polska piosenkarka Edyta Górniak coraz bardziej chce wszystkim udowodnić, że w swoim wieku 47 lat, kobieta może mieć pyszne, seksowne formy. W ostatnich czasach ona zaczęła zbyt często pokazywać swoje idealne piękne ciało.

Andrzej Piaseczny zdradza skrywany sekret

Edyta Górniak

O Edycie Górniak ostatnio stało się zbyt głośno. Wszystko dzięki uczestnictwu piosenkarki w programie My Way, gdzie ona uczyła się o prawo jazdy, a między tym szczerze opowiadała o swoim nieudanym ślubu z byłym mężem. Większość to zaciekawiła, a większość - nie. Tak, na przykład piosenkarka Doda zareagowała na to negatywnie, zostawiła swój komentarz:

"Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła"

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"


Tak samo Doda dodała, że wspomnienia w każdym odcinku o jej mężu jest bardzo nudno. Na taką reakcję Górnik w żadny sposób nie odreagowała.

Wróćmy do nagości Edyty Górniak. Ostatnio w Instagram opublikowała nagranie z wakacji, gdzie ona pływa po jeziorze oraz cieszy się z pięknej pogody. Tu gwiazda zaskoczyła wszystkich jeszcze bardziej, przecież miała na sobie tylko majtki, a jej biust był ukryty jedynie ręcznikiem.

Fani zaczęli pisać swoje pozytywne komentarze, gdzie podziwiali się jej pięknością i seksownością. Natomiast pojawiła się inna strona komentarzy, niektóre napisali tak:

"Jesteś piękna masz najlepszy głos w Polsce ale dla mnie i dla wielu innych osób jesteś fałszywa, kiedyś Cie lubiałem bardziej a teraz aby tu jestem bo masz wokal super. W ostatnim czasie pokazałaś jaka jesteś dziecinna, zakłamana itd… Ogarnij sie Edyta w tym wieku takie zachowania to chyba nie są już do przyjęcia…"

Dlaczego w tym roku Beata Ścibakowna i Jan Englert postanowili nie przygotowywać się do świąt

A jak wy myślicie, nie zbyt często Górniak zaczęła pokazywać swoją nagość?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com