Andrzej Piaseczny, to jeden z niewielu artystów, którzy bardzo cenią swoją prywatność. Niewielu wie, jak, gdzie i z kim mieszka muzyk. Ostatnio jednak zdradził skrywany sekret.

Piasek zaznaczył, że nie lubi gdy mówi się o nim celebryta. Czuje, że jest rozpoznawalny, jednak spędził na scenie muzycznej większość swojego życia, ale przede wszystkim jest muzykiem i piosenkarzem. Podkreśla, że to, że jest znany nie znaczy, że ma dzielić się wszystkimi szczegółami ze swojego życia.

Jak Anna Mucha sprząta po świętach? Wymyśliła bardzo oryginalny sposób

Obecnie Andrzej Piaseczny dzieli swój dom z mamą, którą znamy z programu "Starsza Pani musi fiknąć". Ich relacja jest prawdziwa i bezinteresowana, a muzyk niejednokrotnie udowodnił, że mama jest dla niego najważniejszą osobą.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Piasek razem z mamą mieszkają w Górach Świętokrzyskich. Niedaleko ich domu znajduje się Pałacyk Henryka Sienkiewicza. Opowiada, że bawią go historie, kiedy przewodnicy wycieczek w drodze do pałacyku zajeżdżają pod jego dom pokazując go turystom, jako atrakcje turystyczną.

Andrzej zapewnia, że jego dom jest zupełnie zwyczajny, a najbardziej ceni go za atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Muzyk przyznał też, że nie jest samotny. Od jakiegoś czasu tworzy relacje, lecz nie zamierza póki co dzielić się tym z calym światem. Piosenkarz uważa, że jeśli przyjdzie odpowiedni czas postawi przysłowiową kropkę nad "i". Nam pozostaje życzyć wszystkiego dobrego :)

Więcej ciekaych artykułów znajdziesz na kolezanka.com