Andrzej Piaseczny, to jeden z niewielu artystów, którzy bardzo cenią swoją prywatność. Niewielu wie, jak, gdzie i z kim mieszka muzyk. Ostatnio jednak zdradził skrywany sekret.

Piasek zaznaczył, że nie lubi gdy mówi się o nim celebryta. Czuje, że jest rozpoznawalny, jednak spędził na scenie muzycznej większość swojego życia, ale przede wszystkim jest muzykiem i piosenkarzem. Podkreśla, że to, że jest znany nie znaczy, że ma dzielić się wszystkimi szczegółami ze swojego życia.

Jak Anna Mucha sprząta po świętach? Wymyśliła bardzo oryginalny sposób

Obecnie Andrzej Piaseczny dzieli swój dom z mamą, którą znamy z programu "Starsza Pani musi fiknąć". Ich relacja jest prawdziwa i bezinteresowana, a muzyk niejednokrotnie udowodnił, że mama jest dla niego najważniejszą osobą.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Piasek razem z mamą mieszkają w Górach Świętokrzyskich. Niedaleko ich domu znajduje się Pałacyk Henryka Sienkiewicza. Opowiada, że bawią go historie, kiedy przewodnicy wycieczek w drodze do pałacyku zajeżdżają pod jego dom pokazując go turystom, jako atrakcje turystyczną.

Andrzej zapewnia, że jego dom jest zupełnie zwyczajny, a najbardziej ceni go za atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Muzyk przyznał też, że nie jest samotny. Od jakiegoś czasu tworzy relacje, lecz nie zamierza póki co dzielić się tym z calym światem. Piosenkarz uważa, że jeśli przyjdzie odpowiedni czas postawi przysłowiową kropkę nad "i". Nam pozostaje życzyć wszystkiego dobrego :)

Więcej ciekaych artykułów znajdziesz na kolezanka.com