Gdy ojciec Natalii Lick wrócił wczesnym rankiem z pracy, zastał otwarte drzwi do mieszkania na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Nie zastał natomiast w nim córki, za to zauważył jej dokumenty i telefon. W domu nie brakowało żadnych rzeczy 19-latki, które sugerowałyby jej ucieczkę. Dziewczyna od tego czasu nie została odnaleziona.

25 lutego, czyli w dzień kiedy po raz ostatni widziano Natalię, dziewczyna wychodziła trzy razy z domu. Za pierwszym razem był to spacer z psem, a nastepnym - wyjście na imprezę do znajomych. Dziewczyna jednak bezpiecznie wróciła do mieszkania, do którego wróciła taksówką. Co więcej, będąc w mieszkaniu, 19-latka napisała do swojej koleżanki około godziny 01.20, że jest bezpieczna w domu. Jednak Natalia musiała wyjść z domu jeszcze po raz trzeci, jednak nie wiadomo gdzie, z kim i po co.

Nie żyje aktor „Pierwszej miłości”. Mężczyzna miał zaledwie 53 lata

Od tego czasu nie widziano Natalii Lick. Nie wiadomo, czy dziewczyna sama podjęła decyzję o wyjściu z domu czy ktoś ją do tego zmusił. 

Jeśli więc masz jakieś informacje o Natalii, skontaktuj się z komisariatem policji Poznań-Nowe Miasto pod nr. telefonu: 47 77 123 11 lub 47 77 123 13. Natalia Jessica Lick ma 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne, proste włosy sięgające za ramiona. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży, ciemny szal w kratę i czarno-białe trampki Vans "z płomieniami".  

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Trzymamy kciuki, aby dziewczyna wróciła bezpiecznie do domu cała i zdrowa.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com