Chris i Nicole Davidson to para, która mieszka w New Tazewell w stanie Tennessee ze swoim 2-letnim synem Elijah, 22-miesięczną córką Erin i 7-letnim przybranym synem Eli, który jest z rodziną od prawie rok.

Co za miły uczynek. Strzyżenie dla bezdomnego to niewiele, co mógł zrobić

8 grudnia około 20:30 rodzice położyli dzieci do łóżek i poszli spać. Potem, kilka godzin później, Nicole obudziła się, czując zapach dymu i zdała sobie sprawę, że ich dom się pali.

Para była w stanie wydostać się z domu ze swoim 2-letnim synem Eliaszem i 7-letnim przybranym synem Eli.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Nicole i Chris byli w stanie złapać chłopców Elijah i Eli, chociaż kiedy nadszedł czas na uratowanie 22-miesięcznego niemowlęcia Erin, para stanęła w obliczu przerażającej rzeczywistości - płomienie już zablokowały wejście do pokoju.

„Dym i ogień były tak gęste, że nie mogłem się do niej dostać” - powiedział Chris Davidson CNN.

Niestety pożar zablokował już wejście do pokoju ich 22-miesięcznej dziewczynki.

„Wyszliśmy na zewnątrz, żeby dostać się do niej przez okno, ale nie było na czym stanąć, żeby tam sięgnąć” - powiedział ojciec CNN. Na szczęście 7-letni Eli był chętny do pomocy. „Podniosłem Eli, który przeszedł przez okno i był w stanie wyciągnąć ją z kołyski” - podzielił się Chris Davidson z CNN.

Ale potem ich przybrany syn Eli postanowił wrócić do domu przez okno i uratować swoją młodszą siostrę.

„Nie mogliśmy być bardziej dumni z Eli” - powiedział CNN Chris Davidson. „Zrobił coś, czego nie zrobiłby dorosły mężczyzna”.

Zanim strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, dom rodzinny był już prawie całkowicie zniszczony.

Jak oni to zrobili? Poznali się dawno temu, ale o tym nie pamiętali

„Myślałem, że nie dam rady, ale potem powiedziałem:„ Mam ją, tato ”- powiedział CNN siedmioletni Eli. „Bałem się, ale nie chciałem, żeby moja siostra umarła”.

W wyniku pożaru dom rodziny Davidson uległ całkowitemu zniszczeniu.

„Straciliśmy wszystko, co kiedykolwiek mieliśmy” - powiedział CNN Chris Davidson. „Całe nasze życie było w tym domu. Nasze trzy samochody również ucierpiały w pożarze ”.

Niedawno uruchomiono zbiórkę funduszy GoFundMe, aby pomóc Davidsonom w tych trudnych czasach. Do tej pory w ramach kampanii zebrano już 351 720 dolarów dla rodziny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com