Często słyszysz to w opowieściach, w których dwoje ludzi natychmiast się zakochuje i kontynuuje szczęśliwe życie.

I dobrze dla nich! Być może nie słyszałeś o „miłości od drugiego wejrzenia”, jak powiedziała Heidi Savitt, która wyszła za mąż za Eda Savitta, chłopaka, o którym myślała, że ​​poznała go po raz pierwszy na uniwersytecie, ale jak się okazało, spotkali się przez przypadek kiedy mieli zaledwie 6 lat.

Do kogo jest podobna córka Antonio Banderasa

Słyszałeś kiedyś o miłości od pierwszego wejrzenia? A co z miłością od drugiego wejrzenia? Taka jest historia tego ostatniego Poznajcie Heidi i Eda Savitta, parę, która jako pierwsza (właściwie druga, ale nie wiedzieli o tym) poznali się na Uniwersytecie w Newcastle jako studenci w 2011 roku. Ed studiował psychologię i biznes, a Heidi studiowała ekonomię i zarządzanie.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Kiedy Ed wprowadził się do akademika, miał problemy z używaniem pralki. Postanowił więc skontaktować się z poprzednią lokatorką, Heidi, która była bardziej niż szczęśliwa mogąc pomóc.

Heidi i Ed myśleli, że po raz pierwszy spotkali się na uniwersytecie w 2011 roku, kiedy Ed poprosił Heidi o pomoc przy pralce w jego akademiku.

W dzieciństwie wszyscy ich znali i oglądali filmy z ich udziałem. Jak wyglądają dzisiaj

Kilka tygodni później zauważyli się podczas wieczornego wyjścia, co doprowadziło do pierwszej randki w lokalnym Pizza Express i stając się nierozłącznymi. Kilka lat później Ed zadał to pytanie, kończąc się szczęśliwą częścią, o której wspomniałem wcześniej. Cóż, jest więcej, bo na tym wspaniałość się nie kończy.

Heidi zabrała Eda na kolację ze swoimi rodzicami, aw środku wieczoru jej matka przypomniała sobie, że Heidi miała chłopaka z dzieciństwa, który również otrzymał imię Ed podczas jednego z ich rodzinnych wakacji w Turcji.

Lata późniejszych randek, podczas kolacji z rodzicami, mama Heidi powiedziała, że ​​miała chłopaka o imieniu Ed podczas jednego z rodzinnych wakacji, kiedy miała zaledwie 6 lat

Para początkowo pomyślała, że ​​to uroczy zbieg okoliczności, ale niewiele z tego zrobili. Dopóki mama Heidi nie przejrzała zdjęć rodzinnych przechowywanych na strychu, nie znalazła zdjęcia Heidi i jej chłopaka z dzieciństwa o imieniu Ed i wysłała je parze.

I, jak się okazuje, tak naprawdę to byli we dwoje, kiedy mieli zaledwie 6 lat, stali obok siebie na zdjęciach. Heidi była tak zaskoczona, że ​​musiała na chwilę się położyć! Rodzina Eda również odkopała kilka zdjęć z tych samych rodzinnych wakacji i, tak, z pewnością była tam Heidi i Ed, którzy byli ich sześciolatkami na rodzinnych wakacjach.

Okazuje się, że to ten sam Ed, ponieważ matka Heidi znalazła zdjęcia tej dwójki na wspomnianych wakacjach, co zaskoczyło wszystkich.

W 1997 roku obie rodziny zdecydowały, że chcą spędzić rodzinne wakacje za granicą. Zauważ, że jeden był z Sheffield, a drugi z Londynu i nie znali się nawzajem. Tak się złożyło, że oboje zdecydowali się spędzić wakacje w Bodrum w Turcji dokładnie w tym samym czasie. I to było naturalne, że dzieciaki zaprzyjaźniły się podczas podróży, ponieważ to właśnie często robią.

Już wtedy wydawali się nierozłączni, co widać na zdjęciach, ale wakacje się skończyły, podobnie jak ich przyjaźń. Heidi do tej pory naprawdę zapomniała o tym drobnym szczególe.

Los ponownie połączył parę bez ich wiedzy i pobrali się prawie 20 lat po pierwszym spotkaniu w dzieciństwie.

Więc szybko naprzód, aby dowiedzieć się o tej cudownej sztuczce, którą pociągnął ich los. Zaczęli dzwonić do przyjaciół i rodziny, opowiadając im, co się właściwie wydarzyło, i wszyscy byli tym wszystkim szczerze zaskoczeni. Nie minęło dużo czasu, zanim historia dotarła do internetu, gdzie zaczęła trafiać na pierwsze strony gazet.

Latem 2016 roku Ed i Heidi pobrali się i obecnie są współwłaścicielami kawiarni w Southfields w Londynie. Od tego czasu ponownie odwiedzili miejsce, w którym spędzili wakacje z dzieciństwa, tylko po to, by znaleźć mural przedstawiający ich dwoje z czasów, gdy mieli zaledwie 6 lat, świętujący miłość, która rozpoczęła się ponad 20 lat temu i jak los połączył ich z powrotem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com