Dziewczyna uratowała życie swojej babci, która upadła i rozbiła sobie głowę.

Dzieci o niezwykłych włosach. Zdjęcia o bardzo rzadkiej urodzie

Stało się to podczas nauki zdalnej. Następnie nauczyciele przybyli na ratunek i uratowali babcię dziewczynki.

To wszystko wydarzyło się nieoczekiwanie. Babcia Amelii źle się poczuła i upadła. Rana była poważna, po której kobieta nie mogła samodzielnie wstać.

Kiedy u progu domu pojawiła się dyrektorka jej szkoły, nauczyciele oraz jeden z rodziców ucznia z klasy, dziewczynka wiedziała, że ​​uratowała babcię.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Przytomne zachowanie dziewczynki podczas kryzysowej sytuacji spotkało się z uznaniem jej kolegów i koleżanek. – My jako osoby dorosłe tym bardziej doceniamy tę jej postawę. Każdy z nas w różny sposób mógłby się zachować, często panikując. Amelka zachowała się całkowicie wzorowo. Opanowała emocje i nie mając dostępu do telefonu, potrafiła skorzystać z tych środków, którymi dysponowała i przyniosła babci pomoc – powiedziała Ewelina Mularczyk-Sienkowska

Trudno żyć bez rodziców. Facet zaczął szukać swojego ojca i był bardzo zaskoczony

Brawo za odwagę, to bardzo poruszające. Dziewczyna uratowała życie ukochanej osoby.

- Dziewczynka nie spanikowała, zachowała się bardzo odpowiedzialnie. Podczas zdalnych lekcji poinformowała swoich kolegów oraz wychowawczynię o całej sytuacji. Na miejsce zdarzenia przybył jeden z rodziców kolegi Amelki. Pan Jarosław zaczął udzielać pomocy – relacjonowała Krystyna Talaga

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com