I za każdym razem, gdy usuwałem jeden taki komentarz, pojawiał się kolejny. Ale prawda jest taka, że ​​zacząłem tę serię zdjęć, ponieważ chciałem naświetlić fakt, że „uprzedzenia oparte na fakturze włosów” to nie tylko koncepcja… to jest rzeczywistość i to małe dziecko musi stawić czoła temu na wielu etapach ich życie.

Trudno żyć bez rodziców. Facet zaczął szukać swojego ojca i był bardzo zaskoczony

„Ludzie zawsze chcą dotykać jej włosów! Przyjaciele nazywają to puszystym. To ją bardzo denerwuje i czasami zastanawia się, dlaczego jej włosy nie są takie jak inne ”- powiedziała mi matka Mimi, kiedy poszedłem sfotografować ją z jej młodszym bratem w Dubaju. Kiedy wysłałem te zdjęcia do rodzin tych dzieci, jedna z matek odpisała mi, mówiąc: „Nie mogę przestać patrzeć na te zdjęcia.

Popularne wiadomości teraz

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

To wywarło ogromny wpływ na Avę. Naprawdę się przejmuje swoimi włosami i nawet chciała je przyciąć, ale po tej sesji zdjęciowej, którą z nią zrobiłeś, pokazałem jej zdjęcia i powiedziałem jej, patrz, jaka jesteś piękna i miała największy uśmiech na twarzy.

Teraz znalazła pewność siebie, której brakowało jej tak długo. Nawet widok innych dziewczyn z takimi włosami jak jej bardzo pomógł ”. Moim celem tej sesji zdjęciowej było tylko sprawienie, by te dzieci doświadczyły magicznego świata dzieciństwa i choć raz zapomniały o absolutnie wszystkim innym. Dlatego zabrałem ich w miejsca, w których mogli swobodnie spędzać czas ze sobą w towarzystwie zwierząt futerkowych.

„Kiedy są poza domem, kiedy mają rozpuszczone włosy… słyszysz szepty i spojrzenia lub ludzi wskazujących” - powiedziała do mnie matka Adanyi. Ale w trakcie tej sesji zdjęciowej nie było żadnych szeptów; tylko głośny śmiech.

Siostra Kamila Stocha nie wytrzymała i opowiedziała wszystkim o tym, kim jest Ewa Bilan-Stoch

Nikt nie wskazywał palcami; po prostu trzymając się za ręce. Nie minęły żadne dziwne spojrzenia; tylko spojrzenia pełne uczucia i zrozumienia. Być może nie znalazłem rozwiązania tego problemu w drodze tej sesji zdjęciowej, ale na pewno próbowałem rozpowszechnić świadomość na temat tych uprzedzeń.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com