Agnieszka Chylińska wchodzi do takiego grona osób, które nie boją się ze sobą robić różne metamorfozy i przy tym czują się bardzo komfortnie. Mogliśmy ją zobaczyć blondyneczką w kolorowych ubraniach, i z kilogramową nadwagą, i nawet chlopczycą. Każdy raz gwiazda zaskakiwała swoim wyglądem każdego. Poza swoim częstym zmianem stylu, Agnieszka bardzo lubie tatuaże, co możemy zobaczyć u niej ich wszędzie. 

Anna Mucha umieściła zdjecia z urodzin swojego syna. Była dla niego niewielka niespodzianka

Popularne wiadomości teraz

Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis

Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

 Na ten raz Chylińska znowu znajduje się w centrum uwagi. Widzimy nowy tatuaż, ale już na ...twarzy. O tym można się dowiedzieć z jej zdjęcia, które ona umieściła na swoim Instagram. Tam ona prezentuje się z białych, długich dredach i w sportowej bluzie. Przy lewym uchu wytatuowano słowa Love me (Kochaj mnie).

Ten nowey rysunek chciała skomentować psycholog Katarzyna Kuciewicz, która w rozmowe z Super Expressem, powiedziła swoje zdanie na ten temat:

„Często tatuaże niosą ze sobą przesłanie lub są symbolem czegoś ważnego dla ich posiadacza – symbolem przeżytych chwil, zarówno tych przyjemnych, jak i trudnych. Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości. Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby”.

61 - letnia babcia urodziła wnuczkę. Niewiarygodna historia matki i syna

Czy naprawde nowy tatuaż ma takie wielkie znaczenie dla Agnieszki Chylińskiej? Czy wszystko jest z nią w porządku?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com