Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size. Jeszcze od samego początku swojej kariery, dziewczyna łamała stereotypy o tym, że kobieta musi być szczupłą. Ashley ma przepiękne formy i nie wstydzi się ich pokazywać. Jeszcze do tego, modelka ciągłe inspiruje innych dziewczyn do tego, aby przyjmować swoje ciało, takie, jakie podarowała ci sama przyroda.

Zaskakująca zmiana wizerunku Ewy Wachowicz. Miss Polonia zaskoczyła fanów

Popularne wiadomości teraz

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Ashley Graham wyszła za mąż za Justina Ervina. Kiedy dowiedzieli się o tym, że zostaną rodzicami, to w tą samą chwilę napisali o tym na swoim Instagram.


"Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!"

Greta Thunberg pojawiła się w Polsce

Teraz dowiadujemy się, że znana modelka plus size została matką! O tym cały świat się dowiedział z jej Instagram.

Modelka plus size po raz pierwszy została matką

"O 18:00 w Sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie w tym niesamowitym czasie" - napisała modelka.

Ze wpisu można się dowiedzieć, że to jest chłopczyk! My to oczywiście gratulujemy i życzymy dużo zdrówka dla małego malucha!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com