Chciałoby się rzec "miłość cierpliwa jest...". Historia tej miłości z pewnością była cierpliwa. Para poznała się wiele lat temu, na jednej z imprez magazynu dla dorosłych. Pamela miała wówczas 19 lat, a Jon 40. Wtedy jednak dość spora różnica bardzo im przeszkadzała i po trzech latach spotykania próbowali o sobie zapomnieć. Jon był bardzo zakochany, oświadczył się nawet Pameli, lecz ona go odrzuciła.

Przez lata każde próbowało ułożyć sobie życie. Zarówno ona jak i on byli czterokrotnie w związkach małżeńskich. Pamela doczekała się narodzin dwóch synów. Jon ma córkę.

Majka Jeżowska zachwyca figurą na wakacjach. 59-latka pozuje w bikini i onieśmiela swoją formą

Pamela rozwijała swój talent artystyczny na wielu płaszczyznach, a Jon jest producentem takich filmów jak m.in. Batman, Narodziny gwiazdy czy Rain Man.

20 stycznia para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na bardzo skromnej ceremoni wyłącznie w obecności swoich dzieci.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

Dzieli ich 21 lat różnicy, ale jak widać byli sobie pisani bo cierpliwie czekali aby połączyło ich coś więcej niż romans.

Życzymy powodzenia i wielu szczęśliwych chwil.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com