Oglądając ją na ekranie podczas, gdy prowadzi poważne programy na temat polityki i istotnych spraw dla Polski wydaje się nieustępliwa, pewna siebie i zdystansowana. Swoich politycznych gości na antenie traktuje dość oschle. Niezwykle inteligentna potrafi szybko reagować. Jest mistrzynią ciętej riposty. Podczas rozmów z nią wszyscy łagodnieją i nabierają nowego spojrzenia na bieżące sprawy.

Jest jednak ktoś przy kim Monika łagodnieje. To wnuczęta. Monika jest szczęśliwa, gdy ma przy swoim boku ukochaną wnuczkę i wnuka. Choć cały czas jest aktywna zawodowo zawsze znajduje czas dla najmłodszych członków swojej rodziny. Często można ją spotkać na spacerze nad Wisłę. W ciepłe dni chętnie czyta wnukom książeczki. Jest wiernym towarzyszem ich małych przygód. Wśród najbliższych jest zawsze radosna i roześmiana. Widać, że tworzą kochającą się rodzinę.

Dziennikarka znana jest ze swojego dobrego stylu. Ubiera się modnie, a jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet. Monika bardzo lubi modę. Ma swój styl, który doceniają najwięksi projektanci.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Monika przyznaje, że jest bardzo dumna ze swojej rodziny. Bliscy wiedzą, że zawsze mogą na nią liczyć i bardzo szanują jej zawodowe osiągnięcia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com