Piosenkarka Margaret od jakiegoś czasu przestała pokazywać się w polskim show-biznesie. Nikt nie mógł zrozumieć, gdzie znikła znana i popularna Margaret. Rzeczywistość okazała się zbyt oryginalną. Sprawa w tym, że gwiazda przygotowywała się do swojego ślubu z producentem muzycznym Piotrem Kozieradzkim (KaCeZeta).

Elżbieta Zapendowska skomentowała poziom polskich wokalistek: „Śmieszy mnie, jak mówią, że są artystkami”

Ceremonia okazała się nietypową. Piosenkarka nie używała makijaż, a jej głowa ozdobiona zielonymi liściami. O tym wcześniej pisaliśmy w naszym artykule

Ślub Margaret

Ślub Margaret naprawdę okazał się bardzo dziwnym i niezwykłym w polskim show-biznesie. Nikt nie oczekiwał tego, że właśnie w taki sposób będzie on przeprowadzony. Reporterka Jastrzabpost postanowiła zapytać polskich gwiazd o to, co myślą o takim ślubie piosenkarki Margaret? 

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Agnieszka Kaczorowska skomentoała to w swoim stylu:

"Na pewno było inaczej, ale wydaje mi się, że Margaret też jest taką osobowością i zrobiła to po swojemu. Ważne, aby każdy z nas miał taki ślub jaki sobie wymarzył i mam nadzieję, że jej taki był. Super, że jest ta intymność. Uważam, że to jest taki moment, który warto zachować dla siebie. Nie mieć nieproszonych gości. Ja wychodzę z takiego założenia i oni też. Ten czas trzeba celebrować samemu, potem można się dzielić wszystkimi zdjęciami i wideo, tak jak my to zrobiliśmy"

31 stycznia Międzynarodowy Dzień Jubilera

Natomiast Marcelina Zawadzka powiedziała inaczej:

Marcelina Zawadzka

"Jestem w szoku. Pięknie wyglądała z tymi liśćmi.  Życzę jej wszystkiego najlepszego, to jest cudowna osoba. Wiem, że mówi o tym oficjalnie, że chce odpocząć od mediów, od tego całego zgiełku i mam nadzieję, że jej się uda i życzę jej tego z całego serca. To nietypowa ceremonia, ale ona sama też jest taka nietypowa. Mnie się to podoba, że bez tego całego nadęcia i bez organizacji na 300 osób"

Co sami możecie powiedzieć na temat ślubu Margaret?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com