Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartosz Wróblewski są rodzicami 5-letniego Jasia. Chłopiec jest wymarzonym dzieckiem, oboje są bardzo wierzący i zależało im, aby syn od początku uczył się ważnych dla nich wartości.

Do sieci trafiły zdjęcia ślubne państwa Kwaśniewskich. Pierwsza dama wyglądała pięknie

Małgosia i Bartek poznali się w 2005 roku. Okoliczności nie są przypadkowe. Oboje jechali pożegnać Ojca Świętego. Cudownym zrządzeniem losu udało im się spotkać w tłumie wiernych. Dziś są małżeństwem od ponad 10 lat. Ich syn jest jak oboje przyznają wymodlonym cudem. Od narodzin Jasia próbują go wychować tak, by wiedział czym jest wiara i pomoc drugiemu człowiekowi... Wygląda na to, że chłopiec przyjmuje nauki swoich rodziców.

Małgosia znana jest z tego, że bardzo lubi pomagać. Z przyjemnością angażuje się we wszystkie akcje charytatywne, szczególnie te które dotyczą dzieci.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

W ostatnim projekcie mamie pomagał dzielny Jasiu. Oboje zaangażowali się w urządzanie sali zabaw w jednej z przychodni lekarskich. Aktorka i jej mąż przyznają, że uczą chłopca empatii do ludzi i zwierząt. Chcą aby wyrósł na człowieka, który potrafi dostrzec krzywdę innych.

Jasiu bardzo zaangażował się w pomoc mamie. Oddał do przychodni swoje zabawki.

Chłopiec z ogromnym szacunkiem zwraca się także do bliskich. Ostatnio Małgosia wyznała, że syn składając jej życzenia bardzo ją wzruszył.

Życzę ci, żebyś była zdrowa i żebyś zawsze miała dobre serduszko

Życzymy kolejnych wspólnych sukcesów, bo dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się spełnić osiem i pół tysiąca marzeń podopiecznych z fundacji "Mam marzenie" i "Nasze Dzieci".

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com