6 lutego odbyła się premiera filmu z ekranizacji książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Na tym wydarzeniu pojawiło się sporo znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Między innymi: Magdalena Pieczonka, Krzysztof Ibisz, Natasza Urbańska, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Monika Pietrasińska i inne.

Conchita Wurst w Polsce! Teraz wygląda zupelnie inaczej

Nie zabrakło tak samo i samych rodziców znanej pisarki: Gregosza i Małgorzaty Lipińskich. Ojciec postanowił ubrać się w czarny golf z idealnie dopasowanym garniturem, natomiast sama matka Blanki wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie jedwabną suknię w delikatną różowym kolorem. Idealny dekolt i lekka dekoracja na szyi. Na kobietę zwrócono poszczególną uwagę. Teraz wiadomo, w kogo Blanka Lipińska jest taką piękną?

Blanka Lipińska i jej rodzice

Błanka Lipińska pokazała swoich rodziców

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Czy Wpis Martyny Wojciechowskiej zdradza sekretny ślub z Przemkiem

Przypominamy, że Blanka Lipińska zajęła drugie miejsce w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy w Polsce według tygodnika Wprost. Wszystko dla tego, ze jej książka "365 dni" stała bestsellerem w 2019 roku. W ekranizacji powieści wystąpiły takie gwiazdy kina jak Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Przemysław Sadowski czy Natasza Urbańska. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Margaret zdradziła, dlaczego wycofała się z show-biznesu.  Margaret w swoich czasach była bardzo popularną, glamourową i seksowną piosenkarką polskiego show-biznesu. Zawsze można było jej zobaczyć w różnorodnych kreacjach i z niezwykłą stylizacją. Teraz wszystko się zmieniło. Teraz możemy zobaczyć Margaret totalnie inną. Bez mocnych makijaży,  fryzurach i obrazach. Nawet na swój ślub, który niedawno odbył się z jej kochanym Piotrem Kozieradzkim (KaCeZet), gwiazda zdecydowała się ubrać nie tak jak wcześniej. Bez makijażu, bez pysznej sukni i dodatkowo z liśćmi na głowie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com