Polka prezenterka Kinga Rusin w ostatnich czasach ciągle brzmi na ustach nie tylko polaków, a i u ludzi za zagranicy. A wszystko zaczęlo się tylko z jednego zdjęcia, które Rusin pokazała na swoim Instagram. Dziennikarka miło uśmiecha się na after party, stojąc obok amerykańskiej piosenkarki Adele. Wiadomo, że był całkowity zakaz robienia zdjęć na tej imprezie. 

Polska prezenterka Kinga Rusin

14 lutego nasze ulubione Walentynki

W mediach zaczęło się prawdziwe szaleństwo! Natychmiast zaczęli się rzucać na Kinge sporo pytań dotycząće tej sytuacje, z jakiego pozwolenia prezenterka zrobiła foto dla publiczności i jeszcze opublikowała go. W końcu dziennikarka nie wytrzymała i wyjaśniła całą sytuację. Na swoim profilu w Instagram, Rusin napisała cały post o tym. 

Agata Duda odwiedziła placówki kształcące osoby z niepełnosprawnościami w Wejherowie

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

View this post on Instagram

W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internatutów ws słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi: Czy był zakaz fotografowania? Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację? Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady. Czy ktoś ze strony Adele zwracał się do Pani? Czy czegoś żądał? Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał. Czy sprzedała Pani zdjęcie jakimkolwiek mediom? Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność. Dla zainteresowanych, jutro opublikuję odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ws RELACJI Z IMPREZY w tym dlaczego tamten post jest obecnie niewidoczny.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

"Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady"

Dodatkowo Rusin poinformowała o ty, że zgadza się odpowiezieć na dalze pytania. Co sądzisz o tej sytuacji?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jennifer Aniston odsłoniła swoje 51-letnie melony w ostatniej sesji zdjęciowej. Z okazji 51 urodzin aktorki Jennifer Aniston ukazała się obłędna sesja nad brzegiem oceanu i bardzo szczery wywiad. Wielu czytając go jest zaskoczonych, bowiem aktorka przyznała się do wielu interesujących rzeczy...Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com