London Fashion Week z każdym rokiem pzyciąga coraz więcej miłośników mody. Swoim błyskawicznym wyglądem mogą zaskoczyć nie tylko modelki na podium, a i same gości, które przychodzą na to wspaniałe wydarzenie. 

Phil Oh znany fotograf co roku robi zdjęcia niezwykłych stylizacji w tym miejscu. Chociaż ostatnio znajdowal się Ameryce, już widzimy go Londynie.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Oczywiście, zdązył zrobić kilka kadrów niebywałych widoków. Na jednym z jego zdjęć nie zabrakło polskiej pięknoty Igi Lis, córki dziennikarzy Tomasza Lisa i Kingi Rusin. 

Druzgocące fakty w sprawie zaginionego 10-letniego Ibrahima. Chłopiec przeżył koszmar

Iga Lis na London Fashion Wek

Trzeba się pzyznać, że wyglądała ona przecudownie! Na sobie miała skórzane, czarne spodnie wraz z czarnymi butami na obcasie. Na górze biały golf z marynarką złotego koloru. Jej wygląd był naprawdę stylowy i elegancki. 

Dziewczyna podzieliła się zdjęciem na swoim profilu w Instagram, gdzie w tą samą chwile pojawili się setki komentarzy pod foto. 

Dwa rozwody w tygodniu w rodzinie królewskiej. Takiej sytuacji jeszcze nie było

Super zdjęcie! Naturalna, jaka piękna. Klasyka. Kocham to zdjęcie. Piękne zdjęcie.

A jak wam stylizacja Igi Lis?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com