Wiadomo, że Marcin niedawno rozstał się z Kasią Cichopek po 17 latach małżeństwa. Teraz każdy z nich osobno układa swoje życie osobiste. Wiadomo, że taka liczba wspólnie przeżytych lat nie może minąć bez śladu, ale życie toczy się dalej i sądząc po tym, co widzimy.

Zgodnie z decyzją sądu, para otrzymała wspólną opiekę nad dziećmi: tydzień dzieci mieszkają z matką, a tydzień — z ojcem. Tak, to trudne, ale sądząc po zdjęciach w sieciach społecznościowych każdego z rodziców — dzieci są w dobrym humorze.

Boże Narodzenie 13-letni Adam i 9-letnia Helenka spędzą z ojcem, dlatego mama chce obchodzić z nimi to święto wcześniej, w gronie najbliższych.

Dla mnie będą to wyjątkowe święta, które zorganizuję nieco wcześniej. Będzie cała moja rodzina, będzie rodzina mojego brata, chciałabym sprawić, aby były to wesołe święta, pełne miłości, czułości i bliskości.

Marcin Hakiel udostępnił zdjęcia z przygotowań do Bożego Narodzenia. 

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Tancerz dziewięć dni przed wigilią kupił świąteczne drzewko. Wraz z córką wybrał się do znajdującego się niedaleko domu punktu z choinkami – relacjonował Super Express.

Choinka jest już przystrojona, nastrój też jest świąteczny. Dla Marcina i Dominiki to pierwsze święto, które spędzą razem.

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net