Niestety, Marcin Hakiel i Kasia Cichopek nie będą w tym roku obchodzić 14. rocznicy ślubu, ponieważ nie są już razem.

Było wiele plotek na ten temat, ale wszyscy rozumieją, co dokładnie wydarzyło się między parą.

Marcin Hakiel podsumował ten rok, nie stroniąc od relacji z byłą żoną.

Mam życiową dewizę: każdego dnia starać się być lepszym człowiekiem, trochę lepszą wersją siebie. Po prostu lubię rano móc spokojnie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze — wyznał.

Marcin nie ukrywa, że specjalista pomaga mu w radzeniu sobie z trudnościami psychologicznymi.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem.

Oprócz pomocy specjalisty, Marcin może liczyć na wsparcie swojej nowej ukochanej Dominiki oraz dzieci, z którymi spędzi tegoroczne święta. Nawiasem mówiąc, to nowa wybranka wsparła go w sferze zawodowej i powoli wraca do siebie po wydarzeniach, które spowodowały depresję.

Syn jest w ósmej klasie, przed nim ciężki rok pierwszych życiowych sprawdzianów. Jestem dumny z tego, że Adam jest bardzo odpowiedzialny i doskonale zdaje sobie sprawę, że czeka go duży egzamin. Helena jest w trzeciej klasie. Staramy się pielęgnować pasje: syn sport, córka jest uzdolniona artystycznie — śpiewa, gra na pianinie, chodzi na zajęcia teatralne. Chcę, aby dzieci się rozwijały, ale nie jestem ojcem, który przymusza je do czegoś, wbrew woli i chęci – zakończył rozmowę.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pojawią się na antenie. "Zasygnalizowali swojemu pracodawcy"

Może zainteresuje Cię to: "M jak miłość": Jak przez 22 lata zmieniły się gwiazdy serialu

Przypominamy o: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Aktorka i jej mama przygotowały niesamowite dekoracje