Dzięki roli Hanki Mostowiak w M jak miłość, Małgorzata stała się popularna w całym regionie. Jej talent jest niesamowity, dlatego zawsze pojawia się na ekranach telewizorów.

Małgorzata Kożuchowska nie lubi wystawiać na pokaz swojego życia osobistego, uważając, że jest to niedopuszczalne. Szczęście kocha ciszę.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała rodzinny filmik, na którym wraz z mamą dekorują dom na święta.

A Wam jak idą przygotowania do Świąt? Działacie w teamach, czy każdy ma swoje obowiązki? #Christmas #ChristmasMood #ChristmasDecorations #Mama #Święta #BożeNarodzenie #Nastrój #Dekoracje #ŚwiątecznyKlimat – zapytała aktorka.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Jednak po tym filmiku pojawiło się też sporo komentarzy:

Jak cudnie z mamusią . Zdrówka życzę. Pani Małgosiu. Ja z rodzicami od zeszłego tygodnia przygotowani jesteśmy do Świąt. Świetnie pani wygląda, podobnie jak sznowna mama. Wesołych świąt! – piszą fani.

Również w jednym z wywiadów Kożuchowska podzieliła się własnymi planami na Boże Narodzenie.

Święta na pewno jak co roku będą u nas bardzo rodzinne. Ja mam dużą rodzinę, ale rozparcelowaną po Polsce i Europie, więc Święta Bożego Narodzenia to jest zawsze taki czas, kiedy staramy się wybrać takie miejsce, do którego dojadą wszyscy i będziemy mogli być razem. To jest priorytet. I tak będzie też w tym roku. Jest już coś zaplanowane.

Aktorka nie zapomniała również o prezentach i chętnie zdradziła mały sekret.

Myślę o tym, żeby już coś pomału gromadzić i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo wiem, że potem jest zawsze panika. Nie lubię takiego biegania, żeby koniecznie kupić coś, bo trzeba coś kupić, a już nie ma czasu. Więc staram się to planować i tak, żeby wiedzieć co najbardziej sprawi komuś radość.

Pisaliśmy również o: "Babcia z wizytą". Magda Gessler odwiedziła swoje ukochane wnuki i podzieliła się słodkimi chwilami spędzonymi z nimi

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel szykuje się do świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie z dziećmi i nową partnerką udekorowali choinkę

Przypominamy o:  Małgorzata Rozenek opowiedziała o początkach swojej kariery w telewizji. "Dziś chce mi się śmiać z samej siebie"