Magda Gessler od ponad 10 lat jest znaną prezenterką telewizyjną słynnego programu kulinarnego Kuchenne Rewolucje. Dzięki niej wiele restauracji, które były na skraju ubóstwa, potrafiły poprawić swoją sytuację finansową. Magda jest kuchennym guru w Polsce i wszyscy słuchają jej rad.

Lara Gessler, córka słynnego restauratora również zajmuje się własnym biznesem i jednocześnie wychowuje dwójkę wspaniałych dzieci: córkę Nenę, która ma 2 lata i synka Bernarda, który ma zaledwie 3 miesiące

Magda Gessler nie może się nasycić nowym statusem babci i gdy tylko ma chwilę, jedzie je odwiedzić.

Moja mama pracuje zawodowo full time, więc to byłoby niemożliwe. Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie.

Ostatni raz Lara odwiedziła matkę z dziećmi i wszyscy bardzo się cieszyli ze wspólnego spotkania. Wystarczy spojrzeć na te wspaniałe zdjęcia.

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Słodkie chwile przed świetami – napisała Magda.

Magda Gessler, screen Instagram
Magda Gessler, screen Instagram
Magda Gessler, screen Instagram

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net