Sława przyszła do aktorki po tym, jak zaczęła grać w serialu Na Wspólnej, gdzie wcieliła się w postać Zuzy. Od tego czasu na Małgosię sypią się oferty zagrania w filmach, a ona po prostu nie daje rady ich wszystkich rozważyć.

Aktorka wystąpiła również w Przyjaciółkach, gdzie zagrała jedną z głównych ról. W BrzydUli Socha odkryła swój talent aktorki komediowej, o którym wiedziało niewiele osób. Jednak po 16 latach kręcenia filmu postanowiła pożegnać się z telenowelą TVN-u.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat.

Po zakończeniu jej udziału w kilku projektach fani mają nadzieję zobaczyć aktorkę w M jak Miłość. Czy faktycznie tak się stanie, nie wiadomo?

Mogłaby wcielić się w Małgosię, którą grała wcześniej Joanna Koroniewska.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Pan Lampka ceni sobie talent Małgosi. Bardzo miło wspomina współpracę z nią. Jeśli tylko aktorka wyrazi chęć, z pewnością znajdzie się dla niej odpowiednia rola – zdradza źródło Super Expressu.

W jednym z wywiadów Małgorzata Socha zauważyła, że kiedyś doszło do rozmowy na temat jej udziału w serialu.

Miałam propozycję, aby zagrać w M jak Miłość. Nie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje mi się współpracować.

Zobaczymy, czy spełnią się marzenia widzów.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pojawią się na antenie. "Zasygnalizowali swojemu pracodawcy"

Może zainteresuje Cię to: "M jak miłość": Jak przez 22 lata zmieniły się gwiazdy serialu

Przypominamy o: Marcin Hakiel przerwał milczenie w sprawie byłej żony. "Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii"