Marcin Hakiel wziął udział w dwóch edycjach Tańca z gwiazdami. Potem było niezwykle szczęśliwe małżeństwo z Kasią Cichopek, które zakończyło się rozwodem po 17 latach małżeństwa.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – zdradził informator Plotka.

Marcin Hakiel wraz z byłą żoną wychowuje syna Adama i córkę Helenę.

W jednym z nowych postów tancerza pojawiły się zdjęcia z jarmarku bożonarodzeniowego, na który z radością się wybrał, zachęcając tym samym Polaków, by nie marnowali okazji i cieszyli się pięknem.

Lubicie jarmarki świąteczne? Jak Wasze przygotowania? – zagaił fanów w opisie ramki.

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Katarzyna Dowbor ujawniła tajemnicę programu "Nasz Nowy Dom". Widzowie będą zaskoczeni tym, co usłyszą

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Małżeństwo jest już blisko

Followersi napisali mnóstwo miłych komentarzy na temat Marcina, co oczywiście zrodziło pytania o nową wybrankę. A co? Wszyscy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć twarz kobiety, która zdobyła serce przystojnego mężczyzny.

Ten facet wygląda jak z okładki GQ. Serdeczności. Pokaż w końcu swoją kobietę, jesteśmy ciekawi, zrób nam niespodziankę na święta.

Pisaliśmy również o: Ola Żebrowska pokazała, co przygotowała na święta dla Michała Żebrowskiego. "Ucieszy się baaaardzo"

Może zainteresuje Cię to: Zimowa sesja pięknej Kasi Cichopek wywołała mieszane komentarze. "Kasiu nieźle towarzystwo"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przerwał milczenie w sprawie byłej żony. "Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii"