Teraz każde z nich układa swoje życie prywatne z nowymi partnerami. Marcin z Dominiką, a jego była żona z Maciejem Kurzajewskim.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach.

Marcin Hakiel i jego wybranka nie lubią pokazywać swojego życia tak bardzo, by wszyscy o nim mówili. Dominika ma swoją własną wizję relacji. Ceni sobie prywatność i nie chce się spieszyć z rozgłosem.

Michał Całujek wykonał już nie jedną sesję zdjęciową dla pary i rozumie jak ważne są życzenia klienta.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Lubicie, gdy nie wszystko w fotografii jest oczywiste? Jak pokazać ludzi, uczucia, jednocześnie nie wpisując się w taki banalny, codzienny przekaz? Fotografia zmusza do intensywnego myślenia. To praca, w której od momentu naładowania baterii i wyjścia z domu na zdjęcia, mózg cały czas pracuje na pełnych obrotach. I to właśnie uwielbiam – fotograf napisał w opisie ujęcia.

Michał Całujek jest fotografem ślubnym, więc takie zdjęcia tej pary nie mogą nie wywołać wielu pytań o przyszłe małżeństwo. A dlaczego nie?

Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki ogłosił zaręczyny ze swoją dziewczyną Anną. Pokazał pierścionek

Może zainteresuje Cię to: Zimowa sesja pięknej Kasi Cichopek wywołała mieszane komentarze. "Kasiu nieźle towarzystwo"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przerwał milczenie w sprawie byłej żony. "Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii"