Małgorzata Rozenek od lat współpracuje z TVN i może pochwalić się wieloma projektami, które przyniosły jej sławę i uznanie.
Małgorzata Rozenek dba o swoją sylwetkę, która jest ważnym elementem jej sukcesu.
Oto podzieliła się na swoim Instagramie filmikiem, który pobudził wyobraźnię, a niektórzy nawet dostrzegli w nim coś negatywnego.
Rzeczywiście, ona naprawdę wstaje o 6.00 rano i zaczyna trening, aby poświęcić uwagę swoim dzieciom.
W treningu bierze udział trener personalny Małgorzaty, który pomaga jej uzyskać upragnioną sylwetkę.
"Siostra mojego męża poprosiła nas o pożyczenie znacznej kwoty pieniędzy. Ale odmawia wystawienia pokwitowania: nie wiem, co powiedzieć"
Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć
Historia o tym, jak moja 67-letnia mama nauczyła mnie triku, jak kupować idealne jeansy bez przymierzania
Piękny dom Łukasza Szumowskiego z dala od miejskiego zgiełku
Pod filmikiem pojawiły się jednak komentarze, które nie do końca spodobały się gwieździe.
Kiedy te dzieci mamę widzą i na jak długo – dopytywała jedna z internautek.
Na to pytanie odpowiedziała Małgorzata Rozenek:
Ćwiczę o 6 rano, po to właśnie, żeby mnie dzieci widywały jak wstaną – wyjaśniła swojej obserwatorce.
Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki ogłosił zaręczyny ze swoją dziewczyną Anną. Pokazał pierścionek
Może zainteresuje Cię to: Zimowa sesja pięknej Kasi Cichopek wywołała mieszane komentarze. "Kasiu nieźle towarzystwo"
Przypominamy o: Marcin Hakiel przerwał milczenie w sprawie byłej żony. "Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii"