Kasia i Maciej nie mogli dłużej ukrywać swojego związku i pokazali wymowne zdjęcie z Izraela, gdzie pojechali razem na jej urodziny.

Szefowa śniadaniówki, Joanna Kurska, po tak szerokim rozgłosie odpowiedziała, że ich osobiste relacje nie mają wpływu na działalność zawodową.

Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruje się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcja naszych widzów – powiedziała Joanna Kurska dla Faktu.

Tę parę będzie można zobaczyć w kilku projektach, w których zachwycą wszystkich swoim talentem.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

W studiu przy ulicy Jana Pawła Woronicza będą wielokrotnie łączyć się z Zakopanem, skąd reporterzy TVP będą opowiadać, jak idą przygotowania do koncertu, który odbędzie się kilka godzin później. Nie zabraknie też gości, którzy wspólnie z Kasią i Maćkiem podsumują mijający rok – mówi nam osoba związana z TVP.

Kasia Cichopek i jej partner zazwyczaj nie opowiadają o swoim związku podczas kręcenia filmu, ale kiedy w studiu był Krzysztof Kostera, rozmawiali tak słodko, a aktorka nie mogła się oprzeć i zdradziła kilka szczegółów.

My rano jesteśmy zdolni tylko zrobić kawę i śniadanie w tym samym czasie. To są nasze zdolności koordynacyjne – powiedziała preznterka.

Był to pierwszy raz, kiedy rozmawiali o sprawach osobistych, a publiczność oczywiście nie zignorowała takich wiadomości.

Pisaliśmy również o: Magda Gessler podzieliła się słodkim filmikiem ze swoją wnuczką Neną. Ten mały człowiek dodaje słońca w każdy dzień

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek szczerze opowiedziała o pierwszym sylwestrze z Maciejem Kurzajewskim. "Sylwestra spędzamy w pracy i w domu"

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan zamieściła nowe ujęcie syna. Henryk to wykapana mamusia