Kasia Skrzynecka nie wierzy, że w naszych czasach są tacy bohaterowie, którzy dla swojego przyjaciela gotowi są przejść przez ogień i wodę.

Wraz z rozpoczęciem pracy nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka rozpoczęła się era zwolnień. Ta decyzja nie oszczędziła Wiśniewskiego, który spokojnie zareagował na zwolnienie.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Potem przyszła kolej na Katarzynę Skrzynecką, która niemal od samego początku pracowała przy muzycznym talent show dla gwiazd. Oczywiście zdenerwowało to widzów, którzy są już do niej przyzwyczajeni.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Z kolei Piotr Gąsowski, widząc trend zwolnień i szczególnie nie wytrzymując zwolnienia swojej koleżanki Katarzyny Skrzyneckiej, sam złożył rezygnację.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” – napisał w sieci Piotr Gąsowski.

Kasia Skrzynecka, gdy dowiedziała się o decyzji swojego kolegi i przyjaciela, z którym spędziła wiele lat na scenie, napisała przejmujący post.

Szanowni Państwo, Mili Fani Piotra i @twojatwarzbrzmiznajomo… My z Piotrem już sobie właśnie co porozmawialiśmy długo i szczerze przez telefon, bo najważniejsze w życiu rzeczy mówimy sobie serce w serce i oczy w oczy… A nie na forach społecznościowych. Zadzwoniłam do Piotrka zaraz po tym, jak przeczytałam to emocjonalne oświadczenie. Tutaj zatem napiszę tylko to, co można i warto powiedzieć na naszych Oficjalnych Profilach – zaczęła swój wpis.

Kasia Skrzynecka była zaskoczona odwagą Piotra i otwarcie o tym opowiedziała.

Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco… Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! Przeciwnie – uważam że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie… Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień … Skoczyłeś. Brak mi słów… muszę ochłonąć… Wszystko wiesz – dodała.

Gąsowski napisał do kolegi wiele słów wdzięczności za wsparcie i zrozumienie.

Obudziłem się w środku nocy… Przeczytałem … Jezuniu… Kasiu… Zryczałem się … To chyba sen… Ale nie… To Ty i Twoje wielkie serducho!!! Dziękujemy! Kochamy! – odpowiedział.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit już po porodzie? Aktorka natychmiast zwróciła się do fanów

Może zainteresuje Cię to: Doda w nowej sesji zdjęciowej pokazała "ciało bogini". Internauci nie ukrywali swojego zachwytu

Przypominamy o: Dawid Kubacki został ojcem po raz drugi. "Witaj na świecie Majeczko"