Dominika Gwit z Wojciechem Dunaszewskim latem ubiegłego roku poinformowała fanów, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Radości aktorki nie było końca. Od razu pokazała zdjęcie USG ze szpitala, które potwierdziło jej ciekawy stan.

Dominika Gwit od razu powiedziała, że gdy tylko potomek przyjdzie na świat, nie będzie pokazywać jego twarzy dla jego bezpieczeństwa.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Podejrzewa się, że aktorka już urodziła, ale Dominika pospiesznie zdementowała te informacje. Rzeczywiście, lekarze wyznaczyli jej termin porodu na początek stycznia, więc wiadomo, że fani nie mogą się go doczekać.

Jeszcze nie, kochani. Ale się nie odzywam, bo miałam dzień spania. Wiem, że czekacie, bo piszecie do mnie non stop wiadomości, jak się nie odzywam, czy to już. Dam znać kochani – mówiła Gwit wczoraj wieczorem.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Dominika Gwit 5 stycznia zamieściła filmik, na którym w towarzystwie męża świętuje urodziny Radii 357.

Dziś od samego rana super wydarzenia. Dziś, 5 stycznia, to data urodzin Radia 357. Właśnie wyszliśmy z mężem, bo jesteśmy ogromnymi fanami, mąż zrobił faworki i dziś przynieśliśmy do redakcji, co by się wspaniali redaktorzy pożywili – przekazała fanom Dominika.

Niewątpliwie jednak aktorka lada dzień urodzi i będzie to prawdziwa sensacja.

Pisaliśmy również o: Zbigniew Zamachowski dość chłodno odpowiedział o Monice Richardson. "Proszę mnie o nią nie pytać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda i Antek Królikowski pozostaną małżeństwem. Miał być rozwód, a teraz te informacje

Przypominamy o: Magda Gessler nie ukrywała swoich uczuć. "Zakochani są wśród nas"