Joanna Opozda i Antek Królikowski od samego początku swojego związku byli w centrum uwagi. W 2021 roku wzięli ślub. Od tego czasu para była w ciągłym ruchu, a w lutym urodził się ich syn Vincent.

Nie przeszkodziło to jednak jego ojcu, Antkowi, w znalezieniu nowej miłości, o czym poinformowały media.

Antek poznał Izabelę i od razu rzucił się w wir nowego związku.

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie skomentowali swojego rozwodu i szczegółów nowego związku, ale Izabela nie mogła milczeć, bo znaczna część pieniędzy aktora trafia do jego syna.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim ty jesteś ojcem? – brzmiał opublikowany przez nią list do Antoniego.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Asi, jak i Antkowi zależy na tym, żeby sąd jak najszybciej podjął decyzję, ale nie wszystko jest takie proste.

Wszystko wskazuje na to, że zostanie wyznaczony pod koniec roku. Bardziej realistyczny jest jednak 2024 r. – przekazało źródło gazety Super Express.

Wydaje się, że na pierwszej rozprawie prawdopodobnie nie stanie się to, czego oczekują byli małżonkowie. Długo pozostaną małżonkami, przynajmniej formalnie.

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka – przekazał jej znajomy.

Fani nie spodziewali się, że ten proces będzie trwał tak długo, a niektórzy wierzyli, że para nadal będzie razem.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zrobił coś, co nie spodoba się Paulinie Smaszcz. "Noworoczne porządki"

Może zainteresuje Cię to: Niepokojące doniesienia o ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej. Córka byłego prezydenta spędziła sylwestra bez męża

Przypominamy o: Dorota Wellman w szczerej rozmowie o warunkach, w jakich przyszło jej żyć. "Mieszkaliśmy wszyscy w jednym pokoju"