Maciej Kurzajewski z Katarzyną Cichopek wydaje się mieć poważne plany na przyszłość. I nawet tego nie ukrywają. Na palcu Katarzyny można nawet zauważyć pierścionek.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam znajomy duetu z pracy.

Zakochana para spędziła razem sylwestra i powitała nowy rok. A gospodarz postanowił nawet wprowadzić drastyczne zmiany w swoim życiu. Kilka lat temu dziennikarz rozpoczął proces rozwodowy z Pauliną Smaszcz, z którą żył przez prawie 20 lat. Kurzajewski poszedł do studia tatuażu.

Maciek będzie zawsze ojcem moich dzieci i tak jak ja mam obowiązki wobec moich dzieci jako matka, to on ma obowiązki jako ojciec i tyle tylko od niego oczekuje. (…) Ma obowiązki wobec moich synów i rodziny, którą stworzył. Ponieważ nasze dzieci powołaliśmy świadomie i ja bardzo walczyłam, żeby zostać mamą, i chce, żeby zostało to uszanowane przez szacunek do naszych dzieci – opowiedziała Marcinowi Wolniakowi z Radia PRL.

Kurzajewski postanowił usunąć tatuaż, który on i Paulina zrobili sobie kilka lat temu, identyczne "dziary".

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Noworoczne porządki – napisał.

Internauci nie powstrzymywali emocji i wspierali swojego idola.

Maciej Kurzajewski, screen youtube
Maciej Kurzajewski, screen youtube
Maciej Kurzajewski, screen youtube

Świetnie, proszę koniecznie się pochwalić końcowym dziełem. Ps. Mam nadzieje, ze korekta bo po takich przejściach nie wyobrażam sobie na ciele wspólnych tatuaży a imion to już wcale. W końcu. Proszę się chwalić nam tu. Bardzo dobre posunięcie panie Maćku.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel w sylwestra z Dominiką i dziećmi świetnie się bawili. Wszyscy wyglądali niesamowicie

Może zainteresuje Cię to: Stan błogosławiony Dominiki Gwit daje o sobie znać. "Nie wiem, czy doczekam się do północy"

Przypominamy o: Plotki o rozstaniu Kubickiej i Barona mogą być prawdziwe. Do akcji wkroczyli przyjaciele