Sandra jest samowystarczalna zawodowo, prowadzi aktywnie własną firmę i jest pożądaną modelką.

Sandra i Baron często publikują wspólne zdjęcia, ale ostatnio tak się nie stało i fani zaczęli się martwić.

Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale.

Sandra zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z przyjaciółmi w Zakopanem. Tam dobrze wypoczęli. Baron zamieścił też filmik z pozdrowieniami z psem Sandry.

Ja i Lunka życzymy Wam w nowym 2023 roku mocy zdrowia, miłości i spokoju oraz realizacji marzeń – napisał.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Znajomi Kubickiej i Barona również zamieścili na swoich profilach zdjęcia i tam para również była razem. Wygląda na to, że plotki o ich rozstaniu są nieco przesadzone. Co o tym sądzicie?

Sandra i Baron, screen Instagram
Sandra i Baron, screen Instagram
Sandra i Baron, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Lara Gessler złożyła wszystkim życzenia z okazji Nowego Roku. "Mam nadzieję, że to początek pięknej przyjaźni"

Może zainteresuje Cię to: Stan błogosławiony Dominiki Gwit daje o sobie znać. "Nie wiem, czy doczekam się do północy"

Przypominamy o: Pierwsza pełnia księżyca w 2023 roku przyniesie bezprecedensowy sukces: kto powinien spodziewać się szczęścia