Kobieta właśnie podzieliła się zdjęciem z rodzicami, na którym trzymają kieliszki z szampanem i wzbudziło ono wiele pytań. Jak się okazało, fani przeoczyli jedną osobę na zdjęciu, Kubę Badacha, i od razu wyskoczyli z wynikami.

Aleksandra była dość wściekła i zareagowała natychmiast.

Oleńka od lat cieszy się zainteresowaniem dziennikarzy. Najpierw jako córka pary prezydenckiej, potem jako osoba, która chciała wejść do świata show-biznesu.

Aleksandra Kwaśniewska wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zwróciła uwagę wielu Polaków. Potem nastąpiło małżeństwo z Kubą Badachem, które również nie pozostało bez uwagi.

Ola ostatnio opublikowała post i napisała:

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

"No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie. Tak, spędzam sylwestra z rodzicami. Nie, nie rozwodzę się swoją drogą. Kuba śpi od 22.00, ale jakby co, wiecie to nie ode mnie" - napisała żartobliwie Ola. 

Niektórych fanów nie powstrzymały jednak wyjaśnienia gwiazdy i zasugerowali, że Kwaśniewska często spędza czas bez męża i należy mu współczuć.

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała i napisała:

"Jak co roku? Pozostawiony? Biedny małżonek? No fascynujące doprawdy. Na nowy rok życzę co nieco wiary w wolną wolę, pragmatyzm i komunikację. A Kuba nie spędził z nami Świąt przypadkiem? I nie poleciał na koncerty chwilę przed Sylwestrem? Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi" - zżymała się Kwaśniewska. 

Aleksandra Kwaśniewska ma własną wizję sytuacji z takimi fanami i już ma immunitet.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zrobił coś, co nie spodoba się Paulinie Smaszcz. "Noworoczne porządki"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski miło zaskakuje. Jego czyn jest godny sympatii Kasi Cichopek

Przypominamy o: Dorota Wellman w szczerej rozmowie o warunkach, w jakich przyszło jej żyć. "Mieszkaliśmy wszyscy w jednym pokoju"