Dziewczynka tak szybko dorosła, patrząc na jej zdjęcia z dzieciństwa i wspominając, jak aktor właśnie został ojcem, wydaje się, że minęło zaledwie kilka lat.

Borys Szyc w 2019 roku poślubił Justynę Nagłowską, a para doczekała się syna Henio. Aktor nie ukrywa, że syn był jego marzeniem i teraz się spełniło.

Borys Szyc ma też córkę, którą kocha nie mniej. A teraz obchodziła swoje urodziny. Borys Szyc złożył córce gratulacje z okazji urodzin:

Łatwo policzyć od 1 do 18tu. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym , mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj! – napisał, zwracając się do Soni.

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Borys Szyc
Borys Szyc
Borys Szyc

Fani przyłączyli się do gratulacji, a Sonia otrzymała sporą porcję pozytywu:

Sto lat dla Soni, Henio bardzo podobny do niej. Najlepszego dla córeczki. Śliczna. Wszystkiego, co najpiękniejsze dla Jubilatki. Piękna kobieta czysty tata. Ale córcia do Pana podobna! Naprawdę miło patrzeć na fajnego tatusia z córką.

Borys Szyc
Borys Szyc
Borys Szyc

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki pokazał zdjęcie z pierwszego spotkania z córką. "Miło cię poznać"

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek debiutuje w "You Can Dance". Internauci chcieli zobaczyć Hakiela na jej miejscu

Przypominamy o: Dawid Kubacki został ojcem po raz drugi. "Witaj na świecie Majeczko"