I po tym, jak zobaczyli jej "sztuczny uśmiech" i nijakie oceny doszli do wniosku, że z tańcem nie ma nic wspólnego poza małżeństwem z byłym tancerzem.

Oprócz Cichopek w jury zasiadali Agustin Egurroli i Ida Nowakowska.  

Katarzyna Cichopek wywołała ogromne niezadowolenie wśród społeczeństwa i nie da się tego ukryć.

Wszyscy natomiast napisali jednogłośnie, że aktorkę powinien zastąpić jej były mąż - Marcin Hakiel. Wystarczy spojrzeć jak pięknie i co najważniejsze profesjonalnie tańczy.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Oto komentarze, które padły w kierunku Katarzyny Cichopek:

"Super dzieciaki, niesamowita Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oboje są w klimacie, bo cały czas pracują przy tańcu, choreografii... Są w tym programie niezastąpieni, ale zawsze musi być ta czarna owca, nadrabiająca, taki słodzik, niepotrzebny, ale jest. To tak jak w "Mam Talent", Pani Małgorzata, tak tu Pani Katarzyna, są tylko dla ozdoby, bo to jest gra, o której nie mają pojęcia, a ich wnioski można wyczytać z ust, po oczach, ich mimice twarzy. Są po prostu powtarzalne. Nagrajcie kilka programów, a te dwie panie mówią co program to samo" - stwierdził jeden z internautów.

Internauci zauważyli również, że Katarzyna nie jest najlepsza w tej dziedzinie i są osoby bardziej godne:

Cichopek dzięki byłemu mężowi nauczyła się tańczyć (...). Marcin Hakiel — on się powinien wypowiadać na temat tańca. To powinni oceniać zawodowi tancerze, a nie Cichopek. Strach otworzyć lodówkę, żeby nie było tam Cichopek. Zamiast Cichopek powinien być pan Hakiel. On jest supertancerzem.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit już po porodzie? Aktorka natychmiast zwróciła się do fanów

Może zainteresuje Cię to: Kasia Skrzynecka mocno zareagowała na odejście Gąsowskiego z "TTBZ". Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę

Przypominamy o: Dawid Kubacki został ojcem po raz drugi. "Witaj na świecie Majeczko"