Marcin Hakiel wystąpił w Tańcu z gwiazdami, który dzięki temu show stał się znany.

To tam poznał swoją przyszłą żonę Kasię Cichopek. Razem zostali wspaniałymi rodzicami dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny.

W ubiegłym roku jednak rozstali się. 

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – przekazali.

Marcin Hakiel doszedł do porozumienia w sprawie majątku i opieki nad dziećmi.  Cichopek nawet zostawiła Marcinowi ich mieszkanie. Dzieci zostają tydzień z mamą, tydzień z tatą.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – informował swego czasu Pudelek.

Marcin Hakiel od kilku tygodni nie zamieszczał żadnych zdjęć na Instagramie. Fani martwią się więc, czy wszystko jest w porządku z jego nową partnerką. Jak myślicie, są razem czy zerwali?

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Brunetka w mini lub blondynka w spodniach: Kasia Cichopek czy Małgorzata Rozenek? Która z prezenterek bardziej spodobała się widzom

Przypominamy o: Katarzyna Warnke opowiedziała o rozwodzie i nowej partnerce Stramowskiego. Jej słowa zaskoczą wszystkich