Kasia Cichopek została też niedawno prowadzącą You Can Dance. W ostatnim odcinku, gdy pojawiła się informacja, że jedna dziewczyna nie przeszła do kolejnego etapu, a Kasia nagle podeszła do niej i podała jej pierścionek szczęścia.

Marysiu, ja mam coś dla ciebie. To jest mój talizman. On mi przynosi dużo szczęścia i dzisiaj chciałam ci go dać, żeby przyniósł tobie szczęście. Żeby nikt nigdy nie złamał twojej pięknej duszyczki i cudownej wrażliwości. Bądź silna i realizuj swoje marzenia i pasje. Trzymam mocno za ciebie kciuki – powiedziała Kasia.

Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube

Aktorka zdradziła na swoim Instagramie, że dzięki radom subskrybentów przemyślała swój wygląd.

Dzień dobry kochani, otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone, suche. No trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę. Dlatego bardzo wam dziękuję za te wszystkie opinie. Zmobilizowaliście mnie do tego, żebym odwiedziła swoje ulubione miejsce – mówiła w relacji Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Kasia Cichopek dodała również:

Idę właśnie do fryzjera, a robię to wszystko po to, żeby wam, kiedy oglądacie moje zdjęcia, nie jeżył się wam włos na głowie – żartowała aktorka.

Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu