Kasia Cichopek została też niedawno prowadzącą You Can Dance. W ostatnim odcinku, gdy pojawiła się informacja, że jedna dziewczyna nie przeszła do kolejnego etapu, a Kasia nagle podeszła do niej i podała jej pierścionek szczęścia.

Marysiu, ja mam coś dla ciebie. To jest mój talizman. On mi przynosi dużo szczęścia i dzisiaj chciałam ci go dać, żeby przyniósł tobie szczęście. Żeby nikt nigdy nie złamał twojej pięknej duszyczki i cudownej wrażliwości. Bądź silna i realizuj swoje marzenia i pasje. Trzymam mocno za ciebie kciuki – powiedziała Kasia.

Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube

Aktorka zdradziła na swoim Instagramie, że dzięki radom subskrybentów przemyślała swój wygląd.

Dzień dobry kochani, otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone, suche. No trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę. Dlatego bardzo wam dziękuję za te wszystkie opinie. Zmobilizowaliście mnie do tego, żebym odwiedziła swoje ulubione miejsce – mówiła w relacji Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Tego wieczoru siedziałam sama w domu, mój mąż był w pracy. Nagle rozległo się pukanie do drzwi. Na progu stała kobieta i płakała

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Kasia Cichopek dodała również:

Idę właśnie do fryzjera, a robię to wszystko po to, żeby wam, kiedy oglądacie moje zdjęcia, nie jeżył się wam włos na głowie – żartowała aktorka.

Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube
Kasia Cichopek, screen youtube

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu