Jak wiadomo, Marcin Hakiel i Cichopek rozwiedli się po 17 latach małżeństwa. Pozostają w dobrych stosunkach i nie próbują się wzajemnie oczerniać.

Ku zaskoczeniu, Kasia jest w dobrych stosunkach z nową partnerką Marcina.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – informował swego czasu Pudelek.

Dominika od razu dała do zrozumienia, że nie będzie próbowała prowadzić życia publicznego.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Katarzyna Dowbor ujawniła tajemnicę programu "Nasz Nowy Dom". Widzowie będą zaskoczeni tym, co usłyszą

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Zaniepokojeni fani zaczęli bić na alarm. Jedna z kobiet napisała bezpośrednio do idola:

Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne, panie Marcinie? – dopytywała.

A teraz Dominika w końcu dała o sobie znać, uspokajając fanów.

Zapewniam, wszystko jest po staremu. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich – napisała.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek pokazała zdjęcie po treningu bez grama makijażu. Maciej Kurzajewski natychmiast zareagował

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler podzieliła się nowym zdjęciem swojej córki Neny. Fani biją na alarm i zalecają wizytę u lekarza

Przypominamy o: Marcin Hakiel wrócił po długim zniknięciu. Tancerz opowiedział, co się stało