A wszystko dlatego, że przez dwa tygodnie nic nie zamieścił. Dlatego wierni fani bili na alarm i udało się uzyskać efekt.

Przypomnijmy, że Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się po 17 latach małżeństwa. Przeżyli razem wiele dobrych i trudnych chwil, ale ich historia miłosna dobiegła końca. Teraz każdy z nich układa sobie życie osobiste z innymi ludźmi.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka i prezenterka telewizyjna zaczęła spotykać się z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin poznał w sieci Dominikę. Wydają się szczęśliwi i dzięki Bogu nie omawiają publicznie swojego związku, jak to bywa w show-biznesie.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Marcin, jak wiadomo, od jakiegoś czasu przestał pojawiać się na Instagramie, o czym dowiedzieli się jego fani i nie mogli tego zignorować. A co ze szczegółami nowego życia z nową ukochaną, która, nawiasem mówiąc, nie pokazuje swojej twarzy?

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał w sieci.

Marcin, który na co dzień tańczy, postanowił odpowiedzieć wszystkim, którzy interesują się jego życiem. Okazuje się, że tancerz cały czas trenuje najmłodsze pokolenie naszego kraju, więc nie ma czasu na sieci społecznościowe.

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz o szczegółach porodu żony. "Nie chodzi o to, by być, ale towarzyszyć"

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler podzieliła się nowym zdjęciem swojej córki Neny. Fani biją na alarm i zalecają wizytę u lekarza

Przypominamy o: Marcin Hakiel od jakiegoś czasu nie pojawia się w social mediach. Ani jednego postu z nową partnerką. Co się dzieje