Krzysztof Ibisz i jego żona kilka miesięcy temu zostali szczęśliwymi rodzicami swojego pierwszego dziecka.

Krzysztof opowiedział o porodzie Joanny i udzielił cennych rad przyszłym ojcom.

Dla Krzysztofa jest to trzecie dziecko, a dla Joanny Kudzbalskiej-Ibisz pierwsze. Prezenter nie powstrzymywał swoich emocji i często dzielił się postami poświęconymi procesowi żony i ojcostwa.

- Byliśmy razem w tym całym procesie. To jest najtrudniejsza i najpiękniejsza chwila, mam wrażenie, dla kobiety — ale i dla mężczyzny, który jeżeli towarzyszy w tym całym procesie, to też jest bardzo trudne i bardzo piękne. Ja się czuję bardzo dobrze — skwitował Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz przekazał przyszłym ojcom następujące przesłanie:

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

- To jest coś niesamowitego. Mógłbym polecić panom, by towarzyszyli swoim partnerkom. Bo to chodzi o to, by towarzyszyć w tym wszystkim: oddychać ze swoją partnerką, masować ją, wspierać... Ja byłem przy wszystkich porodach i mam wrażenie, że ten kontakt z dzieckiem może być jeszcze lepszy. Nie przegapcie panowie tego momentu! - przekonuje prezenter.

Nowym rodzicom życzymy cierpliwości, miłości i zdrowia.

Pisaliśmy również o: Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w końcu są razem? Sensacyjne fakty w tej sprawie podane przez jedną z gazet

Może zainteresuje Cię to: Roxie Węgiel na swoje 18. urodziny włożyła bardzo odważną sukienkę. "Już dawno się tak nie wybawiłam"

Przypominamy o: Marcin Hakiel od jakiegoś czasu nie pojawia się w social mediach. Ani jednego postu z nową partnerką. Co się dzieje