Para poznała się na planie serialu M jak miłość. Grali kochanków i w końcu zakochali się w prawdziwym życiu.

Umawiali się przez 4 lata, ale nie wyszło i zerwali. Oczywiście fani nie liczyli na taki rozwój wydarzeń, ale życie wprowadza swoje korekty.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory Kalska w odpowiedzi na liczne pytania.

W styczniu 2023 roku fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego mieli podejrzenia co do ponownego spotkania pary. Czy jest to prawda, czy też nie, jeszcze nie wiadomo. Adriana Kalska, która praktycznie nie komentuje takich plotek, postanowiła wyjaśnić sytuację.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

A teraz coś z cyklu „muszębosięuduszę”. Okazuje się, że kondycja naszego polskiego społeczeństwa wcale nie jest taka zła… Jest coraz mniej hejtu, ludzie są coraz bardziej życzliwi, są coraz bardziej świadomi swojej wartości i zadowoleni, że nie mają potrzeby zajmować się nie swoimi sprawami. Wiedzą, że nie wszystko, co przeczytają jest prawdą. Wielkie brawa. Ale przede wszystkim okazało się, że w Polsce mamy więcej detektywów niż grzybów po deszczu. (…) Wobec tego pytam, dlaczego frapują ich błahostki typu, czy klepki parkietu są ułożone w jodełkę klasyczną czy francuską, czy palmy to te palmy czy tamte, czy to to konkretnie miejsce czy tamto – napisała.

Jednak 16 stycznia, kiedy wydawało się, że wszystko ucichło, pojawiły się nowe informacje od Super Expressu. Według informacji, reżyserzy M jak miłość rozważają rozstanie serialowej pary lub Roznerski całkowicie zniknie z serialu.

Do obsady dołączył już nowy aktor, który uwodzi bohaterkę Kalskiej. A Mikołaj? Po latach wrócił na plan „Na dobre i na złe” – i powstały kolejne spekulacje na temat jego przyszłości w „M jak miłość” – czytamy w serwisie se.pl.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, screen youtube
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, screen youtube
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, screen youtube

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: 33-letnia Małgorzata Tomaszewska powiedziała, że spisała testament. "Jeśli mnie zabraknie"

Przypominamy o: Marcin Hakiel od jakiegoś czasu nie pojawia się w social mediach. Ani jednego postu z nową partnerką. Co się dzieje