Córka słynnego bramkarza Jana została znaną prezenterką telewizyjną kilku programów: Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland i Dance Dance.

Tomaszewska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jest żoną Turkiem Ahmetem ma syna Enzo.

To ona zajmuje się wychowaniem syna.

Liczę na nianię. Ale muszę przyznać, że ja bardzo często odwołuje spotkania. Dzisiaj odwołałam dwa spotkania. Wyjątkowo teraz przyszłam, bo bardzo zależało mi na tym, żeby wesprzeć moich kolegów, którzy współprodukują ten film, ale zwykle jest tak, że odwołuję. Myślę, że też być może nie zostanę na całym filmie i wrócę do młodego jak tylko będę mogła. Staram się raczej odwoływać, bo myślę, że jako mama zajmę się nim najlepiej – zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Ma jednak szczęście do kolegów i są oni przychylni jej sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Zdarza się, że jeżeli inna para jest w stanie, to zamieniamy dyżury. Ale to już są poważne sprawy. Nie w przypadku przeziębienia, ani w przypadku delikatnego kataru czy kaszlu. Mówimy tu już o takich poważnych rzeczach, że ja naprawdę muszę być z dzieckiem, że jest temperatura, którą muszę kontrolować. Teraz tak nie jest. To na szczęście zwykłe, delikatne przeziębienie – dodała.

Małgorzata Tomaszewska spisała testament, dbając o dobro swojego syna. Jest to dość mądra decyzja jak na dzisiejsze czasy.

Mam wszystko zabezpieczone i to od dłuższego czasu. Gdy mały miał chyba dwa latka, to spisałam testament. Mam w nim spisane wszystkie szczegóły dotyczące tego, co z synem będzie się działo, jeśli mnie zabraknie – oświadczyła Faktowi.

Małgorzata Tomaszewska, screen youtube
Małgorzata Tomaszewska, screen youtube
Małgorzata Tomaszewska, screen youtube

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek podzieliła się nieprzyjemną wiadomością: Gorzkie doświadczenie, spalone. Gwiazda straciła swój normalny wygląd

Może zainteresuje Cię to: Brunetka w mini lub blondynka w spodniach: Kasia Cichopek czy Małgorzata Rozenek? Która z prezenterek bardziej spodobała się widzom

Przypominamy o: Marcin Hakiel od jakiegoś czasu nie pojawia się w social mediach. Ani jednego postu z nową partnerką. Co się dzieje