Czerwona suknia z cekinami i wycięciami robi wrażenie. 

Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie. Roxie Węgiel stała się sławna dzięki The Voice Kids. A jej kariera na tym się nie skończyła. Zrobiło się też głośno o jej związku z Kevinem Mglejem.

Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – Roxie opowiedziała o ich miłości w rozmowie z Plejadą.

Piosenkarka uważa, że różnica wieku nie jest tak ważna, gdy w grę wchodzą prawdziwe uczucia.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – wyznała.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Influencerka Natalia Sisik podzieliła się wspólnymi zdjęciami z Roxie. Sukienka na piosenkarce była czerwona i miała głęboki dekolt.

Imprezka 18-stkowa @roxie_wegiel to był prawdziwy sztos. Już dawno się tak nie wybawiłam. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego Kochana! Bardzo nam miło z @jaredkostrzewa że mogliśmy świętować razem z Tobą Twoje wejście w dorosłe życie – zwróciła się Natalia do swojej koleżanki.

Pisaliśmy również o: Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w końcu są razem? Sensacyjne fakty w tej sprawie podane przez jedną z gazet

Może zainteresuje Cię to: 33-letnia Małgorzata Tomaszewska powiedziała, że spisała testament. "Jeśli mnie zabraknie"

Przypominamy o: Marcin Hakiel od jakiegoś czasu nie pojawia się w social mediach. Ani jednego postu z nową partnerką. Co się dzieje