Piotr Stramowski i Kasia Warnke poznali się w 2014 roku i od tamtej pory nie rozstają się. Potem urodziła im się córka, Helena.

Fani nawet nie wyobrażali sobie, że para w końcu się rozstanie. Po tym nastąpiło oficjalne wyjaśnienie ze strony Piotra i Katarzyny.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie.

Para oficjalnie rozwiedzie się około 2024 roku, ale już teraz podzielili opiekę nad córką.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradził informator Super Expressu.

Podczas wizyty w Dzień Dobry TVN aktorka publicznie pobłogosławiła swojego byłego męża na nowy związek, który teraz aktywnie realizuje z Natalią. Życzyła również, aby jego wybranka mogła stać się godną macochą dla jej Helenki.

Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi – otworzyła się.

Według informacji Super Expressu, Piotr Stramowski zachował się jak prawdziwy dżentelmen. Nie przeszkadza mu, że Kasia będzie zajmować się jego córką codziennie oprócz weekendów, kiedy to on będzie spędzał je z Heleną.

Aktor zostawił też byłej żonie mieszkanie w zabytkowej kamienicy, a sam będzie teraz mieszkał z rodzicami.

Dziecko jest dla niego ważniejsze niż praca. Jak się bowiem dowiedzieliśmy, gdy Helenka chorowała, Stramowski odwołał zdjęcia do swojego nowego filmu „Pokusa” – czytamy w serwisie se.pl.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opowiedziała o swoim porodzie. Nie bez szczegółów. "Dochodzimy do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Dzień Dobry TVN znika z ramówki stacji. Marcin Prokop i Dorota Wellman postanowili wyjaśnić fanom sytuację

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo się zaręczyli, gdy znowu niespodzianka. Teraz to dopiero napłyną do nich gratulacje