Marcin Prokop i Dorota Wellman zawsze dostarczają swoim fanom całą gamę emocji. Jednak ostatnie wiadomości trochę ich zaniepokoiły.

Program ten nadawany jest 7 dni w tygodniu z wyjątkiem świąt takich jak Boże Narodzenie i Wielkanoc. Jednak w tym momencie powodem zmiany ramówki DDTVN nie było święto, a wydarzenie.

Uwaga! Mamy dla Was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się Dzień Dobry TVN, a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany. Ale nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze.

Na szczęście Marcin Prokop i Dorota Wellman szybko uspokoili swoich widzów i obiecali, że te zmiany, które wejdą w życie w piątek i sobotę, nie będą obowiązywać w niedzielę i widzowie będą mogli cieszyć się porannym programem.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

To smutna informacja – napisał jeden z nich w sekcji komentarzy.

Co sądzicie o tych zmianach?

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit urodziła. Radości aktorki nie ma końca. "Niech Cię Bóg błogosławi Synku"

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę. Tysiące fanów mogło zobaczyć, co ukrywa restauratorka

Przypominamy o: Marcin Hakiel wrócił po długim zniknięciu. Tancerz opowiedział, co się stało