Dominika Gwit podzieliła się zdjęciem swojego nowo narodzonego syna prosto ze szpitala.

Aktorka od dłuższego czasu starała się zajść w ciążę, jednak jej próby były daremne. Potem zdarzył się cud i w sierpniu 2022 roku ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Aktorka natychmiast zauważyła:

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem, którego właścicielem jest wp.pl.

Kilka dni wcześniej Dominika Gwit nie pojawiała się na Instagramie, więc fani podejrzewali, że już urodziła. Aktorka jednak szybko uspokoiła wszystkich, że ten czas jeszcze nie nadszedł:

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam, proszę, jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli i modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie, proszę, pytaniami, „czy to już?”. Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni.

Jednak okazało się, że synek Dominiki urodził się 18 stycznia i zdobył 10 punktów w skali Apgar. Dominika Gwit opublikowała post poświęcony swojemu synowi:

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata

Przyjaciele i fani pospieszyli z gratulacjami:

Gratuluje kochani. To największa przygoda życia. Bądzcie zdrowi. Gratuluje kochana. Gratulacje. Przepięknie wyglądacie.

My również składamy aktorce gratulacje z powodu nowego członka rodziny. Niech rośnie zdrowy ku uciesze rodziców.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski pojawił się w ramionach pięknej blondynki. Ogłosili dobrą nowinę: "My..."

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę. Tysiące fanów mogło zobaczyć, co ukrywa restauratorka

Przypominamy o: Marcin Hakiel wrócił po długim zniknięciu. Tancerz opowiedział, co się stało